Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiDalší info k The sims 2

8. srpna 2008 v 10:40 | Týna |  The sims 2
The Sims 2 dlouho očekávaná hra, která navazuje na The Sims. Čeká nás zde mnoho nového a pokud s touto hrou teprve začínáte, tak je to ovládání virtuálních človíčků, kteří se stále více a více podobají lidem. Potřebují jíst, chodit na záchod, spát, bavit se atd. stejně jako normální lidé. Musíte jim také postavit dům, aby měli kde bydlet. Této hře je také často přezdíváno "Dům pro panenky".

Začneme-li úplně od začátku, tak se vám rozjede hra. Už podle ukázek můžete tušit njěaké novinky ve hře. Na ukázkách jsou třeba vidět simíkovy narozeniny atd. Po ukázce si vyberete sousedství a poté dům s rodinou nebo si vyrobíte rodinu vlastní.

Simíci postupně stárnou v 6 oblastech. Nemluvně, batole, dítě, teenager, dospělí a senioři. Pokud chce simka dítě, tak si ho může adoptovat nebo může být jednoduše těhotná a opravdu jí poroste břicho, bude unavenější a bude potřebovat více jíst. Dítě se narodí a potom už jenom roste a roste. :)

Celé prostředí je kompletně v 3D prostoru a jsou tam opravdu detaily. Když simík hraje šachy, má velice zamyšlený obličej, když si s někým povídá má smějící se obličej nebo uražený obličej, a když si povídá rodič s dítětem má zase výraz plný něhy a porozumění. Dalším výrazným detailem jsou třeba odrazy v zrcadlech nebo průhledná voda v bazénu. Simové mají propracovanější stíny a když vylezou z bazénu je vidět, jak na sobě mají kapky vody.

Pokud chcete, aby se dva simové vzali, musí se nejdříve zasnoubit. Na jich rukách se objeví zlaté prstýnky a pokud chcete, můžete chystat svatbu. Pokud chcete dítě a nechcete simy zasnoubit, můžete požádat sima, aby zůstal přes noc. Poté zamíříte k posteli a když máte štěstí, tak simka bude těhotná. Pokud se vám to nepodaří, nezoufejte. Zkuste to příště a možná budete mít dvojčata ;-).

Jediná věc, která se dá hře vytknout je, že tam není změna počasí a auta. Výrobci uvádí, že by to bylo moc náročné na výkon PC a tak to prozatím vynechali.

I přes to bude The Sims 2 velice pro PC náročná hra. Pokud budete mít slabý počítač, je možné, že hra vám nepojede vůbec. Pokud vám hra pojede, tak přímo ve hře je ještě nastavení efektů. Můžete si tam nastavit kvalitu obrazu, hudby nebo třeba jestli chcete mít odrazy zrcadel, či jestli chcete vidět skrz okno. Když hru nainstalujete, tak vám hra automaticky nastaví tyto efekty dle vašeho PC.

Zdroj: esims.eu
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romča♥ Romča♥ | E-mail | Web | 8. srpna 2008 v 11:08 | Reagovat

Máš krásný blog..........nechceš se spřátelit???Na blogu mám bleskovku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama