Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiThe sims 2 Trosečníci

8. srpna 2008 v 16:41 | webmaster:Týna |  The Sims 2 trosečníci
Více informací o Trosečnících naleznete při kliknutí na celý článek...

Sdílejte životní osudy vašich Simíků na pustém a neznámém ostrově.
Vaši Simíci byli po ztroskotání lodi vyplaveni na břeh opuštěného ostrova a vašim úkolem je postarat se o to, aby přežili a začali prosperovat. Vytvořte si vlastní postavičky Simíků a veďte je rozsáhlým a podle scénáře se odvíjejícím příběhem, kde plní řadu úkolů a vy jim pomáháte začít zcela nový život. Seznamte se s domorodci, objevte tajemné záhady ostrova, najděte nové zvířecí kamarády a za splněné úkoly získejte odměny. V otevřeném módu volné hry si navrhněte své Simíky a jejich přístřešky, objevujte s nimi ostrov a vyprávějte jejich originální příběh. Tím, kdo za ně hraje, jste ovšem vy a proto počítejte s mnoha nečekanými zvraty a událostmi, které dále určí jejich osudy.
Hra je plně lokalizována do češtiny!
Hlavní vlastnosti
• Zcela nové prostředí - Coby trosečník na opuštěném ostrově, který musí nejprve přežít a poté začít prosperovat, se vydáte na dobrodružnou výpravu s originálním příběhem. Vytvoříte si a upravíte k obrazu svému vlastní Simíky, na něž čeká 24 zbrusu nových a dynamicky se odvíjejících kapitol, v nichž si ochočíte orangutana, budete bojovat s vlky nebo si zvolte si vlastní romantickou zábavu.
• Vyprávějte svůj vlastní příběh stále jinak - Vytvořte si několik profilů a pokaždé načrtněte vlastní originální příběh.
• Dva nové zábavné způsoby hraní - Na výběr máte ze zbrusu nového módu příběhu nebo klasického volného módu s otevřeným koncem.
• Hraní na laptopu nebylo ještě nikdy snadnější - Hra obsahuje jednoduché klávesové zkratky a zcela nový automatický systém přerušení a opětovného spuštění hry při zavření, resp. otevření laptopu.
• Při hraní jste stále ve spojení - Jednoduše dále komunikujte se svými přáteli pomoci IM nebo e-mailu, protože hra běží v samostatném okně.
• Součást nové zábavné řady produktů - The Sims Příběhy rovněž zahrnuje tituly The Sims Živorní příběhy a The Sims Příběhy mazlíčků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama