Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiAktuálně na blogu

Konec!

28. července 2009 v 12:54 | webmaster:Kristen
Jak vám již název článku a obrázek napovídá,končím s blogem!Měla jsem tenhle blog ráda,ale už mě nebaví,nevím co sem přidávat,ostatní blogmasterky jsou neaktivní,takže jim asi nebude vadit,že tento blog RUŠÍM!S The Sims,ale nekončím,baví mě hrát,ale pouze hrát,nechce se mi fotit žádné komixy a tak.Moc se omlouvám lidem co sem chodili,ale těch taky moc nebude.Blog tu možná nechám,možná ho úplně zruším,to si ještě rozmyslím.
Tak to je asi všechno co jsem vám chtěla říct,teď se s vámi rozloučím.Tak ahoj všichni kdo jste sem chodili a měli tenhle blog rádi!

P.S. - Jsem ještě na jednom blogu,na kterém jsem plně aktivní,blog najdete zde - je o Twilight a ostatních dílech,takže pokud máte někdo Twilight rád,určitě se koukněte.

Další kolo!Hlásněte prosím!

16. července 2009 v 16:33 | webmaster:Kristen

Díky vám jsme se dostali do dalšího kola SONBu.Prosím,hlasujte pro nás zde ,jsme tam pod jménem Kristen&Michi&Keck.a&Lady_JaNuLá-A.Předem děkujem za hlas.

Hlásněte prosím!

12. července 2009 v 21:06 | webmaster:Kristen

Ahojky všichni.Prosím hlásněte pro nás zde: klikni

Předem děkuju všem kdo pro nás hlásnou.

Omluva + menší aktuálka

13. června 2009 v 14:19 | webmaster:Kristen
Chtěla bych se moc omluvit,že jsem nic dlouho nepřidala.Neměla jsem moc času,ve středu a ve čtvrtek jsem byla mimo město a bez netu,včera jsem na blog neměla čas.Takže ještě jednou se moc omlouvám.
A mám pro vás super zprávu!Bude tu komix v The Sims 3!Už ho mám vymyšlený a taky už mám název.Komix se bude jmenovat Zázrak jménem Melody.O čem bude vám zatím neřeknu.Dneska vytvořím postavy a snad nafotím úvod,takže by tu mohl zítra ten úvod být.Doufám,že se těšíte a snad se vám bude komix líbit.To je asi všechno co jsem vám chtěla říct,tak papa.

Dnešek byl skvělý- tedy až do večerní hodiny!

9. června 2009 v 22:34 | webmaster: Keck.aA
Dnešek byl vážně skvělý, škola proběhla v pohodě. Zchůzka na nové škole také, ale pak... s tátou jsme jeli do Hypernovy- nynějšího albertu a když jsme vešli hned jsem to viděla, měla jsem to přímo před nosem, ANO! Mám TS3! Byla jsem nadšená že mi to vůbec chtěl koupit, jeli jsme hned domů asi po 30 minutách, šla jsem si to instalovat ale až nějak po 7. hodině, stáhla jsem si městěčko Riwerview, stiskla jsem levým tlačítkem od myši to tlačítko "spustit" a pak se to stalo ta moje noční můra! Máte špatnou grafickou kartu! Moje CD leží bezvládně v krabičce, a já jsem hrozně smutná. Táta to hned šel omrknout hned, jak jsem mu to zdělila. Nic nešlo!
Šla jsem tedy do obýváku dívat se na CSNY pak přišel a řek, no holka budeš mě stát dalších 1200, TZN. že budu mít novou grafickou kartu!

Bude new design!

7. června 2009 v 21:14 | webmaster:Kristen
Takže Michi,naše nová webmasterka byla tak moc hodná a udělala new design ne téma The Sims 3.Teď ho nastavuje.Mě se moc líbí a co vám?Napište koment.

Vyhlášení konkurzu na nového webmastera

7. června 2009 v 19:10 | webmaster: Keck.aA

Konkurz na nového webmastera!

22. května 2009 v 23:20 | webmaster: Keck.aA - Niddie

Zase ty reklamy, já je teda nepíšu!

9. května 2009 v 0:50 | webmaster: Niddie ^^
Je tohle nutný?
Já nevím, o co tady jde.

Nic jsem nepsala... a kdyby aspoň tahle "smantha" napsala takzvaný "web" možná bych se jí zeptala. Jenomže tohle je docela trapný. Já jsem nic nepsala, poptám se holek. Ale když někdo někomu napíše reklamu, přece se hned nebude nadávat někomu do blogu?!
Buď tohle je jenom handrkující se závistivec (né že bych se vychlobala, náš blog je zcela normální)
nebo se někde stala chyba. Já tyhle reklamy nepíšu, a nikdy nepsala!

Hello, my lovers

25. dubna 2009 v 18:04 | webmaster: Niddie ^^
Ahoj moji milovaní...
Jenom chci opět říct co se děje a co se stalo.
Včera na internetu gymnázia Nymburk byly výsledky zkoušek, NEVZALI MĚ!... velice mě to mrzí, ale jsem ještě v té skupině kde se může podat odvolání. No ale, život jde dál a já jdu dál. Takže počkám do úterý, což už od 9:00 budou vyhodnocené zkoušky z gymnázia J.Z.P. (Jiřího z Poděbrad).
Teď jdu s Anet-t ven na fotbal, až příjdu možná nasatavím menu...
tak se tu zatím mějte a AHOJ

Dlouho nic nebylo, proč ?

22. dubna 2009 v 21:39 | webmaster: Niddie ^^
Čuz děcká...!
Já se omlouvám že tu dlouho nic nebylo, já nemám vůbec náladu sem něco přidávat. Venku je krásně, ptáčci zpívají (omg), a navíc...jsem dneska dělala zkoušky na gymnázium v Nymburce (divný jméno města).
Doufám že mi dobře dopadly, a taky se musím pořád odreagovávat, abych udělala ty další jakžtakž dobře jako dneska (v pátek je dělám v Poděbradech... tam se dělá poděbradka xP). V dnešních testech jsem nevyplnila dohromady 6 políček, protože za nevyplnění políčka se neztrhává, ani nepřičítá bod... ale ještě budou chyby!

Je mi líto, Týna říkala že jí Áďa pořád bere na kola, a ani jedna nemají tolik času.
Jo, a mimochodem udělala jsem nový design, tak ho sem možná zítra přidám, až přijedeme ze školního výletu.

Astalavista terorista!

Zase novej ?

28. ledna 2009 v 14:00 | webmaster: *RoXy*
Czůs, tak mě zase napadlo přidat novej design TADY se na něj můžete mrknout tak mi prosím napište jestli je hezkej a jestli ho sem mám dát :]

New design

12. ledna 2009 v 18:35 | webmaster: *RoXy*
Ahoj tak jsem konečně přidala ten design... taky dal docela práci =) ehmehm :D
Mno, jak se vám líbí ?
Mě se teda líbí moc...

PS

31. prosince 2008 v 0:53 | webmaster: *RoXy*
Zítra tu ode mě čekejte

1. 6 simek
2. 1 simíka

3. Možná Komix =)
4. Možná taky ne =(

o víkendu

10. října 2008 v 13:14 | (webmiss)zelda
ahoj takže o víkendu tu bude zřejmě new komix a jinak asi toho moc nepřibide takže se omlouvám

Ach jo.

7. října 2008 v 20:17 | webmaster:Týna
Chodí na tento blog někdo?Ano?
No já si myslím,že jo,protože máme návštěvnost kolem dvaceti.
A nikdo nepíše komentáře!!
Jako a to mě docela štve.My se tu s holkami snažíme aby se vám tu líbilo a co za to máme?Nic.Ani jeden pořádnej komentář.Sakra lidi,když jsem jdete,tak prosím napište aspoň ten jeden komentář a i to mi udělá radost.Vážně,moc vás prosím aby jste psali komentáře.Berte to jako odměnu pro nás za to co pro vás děláme.Vážně moc prosím a neberte to jako něco co to neznamená.Já jen prosím aby jste psali komenty.No tak snad si to uvědomíte nu.Tak zatim papa.

Rekonstrukce

23. srpna 2008 v 15:53 | webmaster:Týna
Ahojky.Moc se omlouvám za vzhled blogu,ale měním vzhled a nestíhám.Proto tu bde celej hotovej až k večeru.Tak doufám,že se zatím líbí.A je od Páji.

Získala jsem další diplom.

23. srpna 2008 v 15:19 | webmaster:Týna
Moc děkuji,je krásnej.

Už jsem zpět.

23. srpna 2008 v 14:14 | webmaster:Týna
Ahojky.Tak jsem si užila volna a jsem zpět.Doufám,že na můj blog stále někdo chodí.No tak mám v plánu sem dát new komix a možná,že i dva new komixy.Za chvili tu bude nejakej ten download a mozna i neco navic.Tak papa.

Dovolená

15. srpna 2008 v 12:08 | webmaster:Týna
Takže od zítra do příští neděle tu asi nebudu,možna přijedem už v sobotu.
A až se vrátim tak chystám komix a možná tu bude i novej vzhled,ale to nwm.Doufám,že i sem budete chodit i když tu nebudu.Tak paaaaaaapaaaaaaa.
 
 

Reklama