Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiThe sims 2 Noční život

The sims 2 Noční život-info.

8. srpna 2008 v 11:04 | Týna
Díky The Sims Nightlife pronikne váš Sim do tajů nočního života. Hlavní novinkou zde bude totiž nové město, které vašim simům zajistí bohatý noční život. Potkáte zde své přátele nebo nepřátele, najíte se, můžete i nakupovat ale hlavně si zde můžete zahrát karaoke, bowling, zatancovat a další jiné zábavné činnosti.

Splní se zde také možnost mít vlastní auto, kterou výrobci chtěli dát už do základního dílu. Můžete si vybrat s různých modelů i různých barev.

V tomto datadisku se samozřejmě objeví některé nové předměty, například nové barové stoličky, stůl pro DJ nebo nové barové pulty. Je zde také nové oblečení a nové účesy. Bohužel pro dospělou jsou jenom 2. S oblečením je to ale lepší, protože zde již máte opravdu na výběr. Ještě je zde nové oblečení pro vaši těhotnou simku, takže pořád nemusí chodit v tom samém.

A dokonce zde přibyla nové aspirace - po požitcích. Takový simík bude mít podobná přání, jak simík, který bude mít aspiraci po romanci. Jestliže pošlete vašeho simíka na rande bude zde ukazatel, jak se rande vyvíjí. Buď to bude klasický propadák nebo třeba schůzka snů, která se navždy zapíše do simíkových vzpomínek. Rande sjednáte pomocí telefonu - Pozvat na rande. Je také možné, že simík, kterého znáte, vás může pozvat na projížďku do města.

Pokud máte výkonný počítač, tak dokonce můžete navštěvovat ostatní simíky. Je třeba, aby vedle vašeho simíka byl postavený obydlený dům. Pokud vám výkonnost PC dovolí vidět okolní domy, tak můžete klepat na dveře a stavit se na návštěvu, tak, jak to doposud dělali ostatní simíci u vás.

Další zajímavostí jsou skupiny. Vaši simíci nyní mohou vytvářet skupiny. Váš simík si může vybrat skupinu tak, že klikne na telefon - Skupiny - Správa skupin. Zde si vybere, kdo bude patřit do jeho skupiny. Pokud vytvoříte skupinu, tak může celá skupina cestovat za zábavou a na vás zůstane o všechny se postarat. Objeví se zde podobný ukazatel, který je podobný ukazateli na měření hodnot u rande.

Ještě jedou zajímavostí by snad mohl být inventář. Nyní vše, co si simík koupí, se objeví v jeho inventáři. Věci z tohoto inventáře můžete také někomu darovat. Zvýšíte tak jeho náklonnost k vám.
Zdroj:esims.eu
 
 

Reklama