Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiThe sims 2 podnikání

The sims 2 Podnikání -info

8. srpna 2008 v 11:01 | Týna
V pořadí již třetí datadisk u druhé série The Sims umožní našim simům si pořádně užít svoji práci. Mohou totiž podnikat. Jestli to bude malý domácí podnik nebo síť prodejen v novém městě Modřany, záleží čistě na vás. Pokud se nechcete pouštět do ničeho většího, může váš sim prodávat třeba limonádu před domem.

Vaši simové potřebují k prodávání určité dovednosti, tentokrát tu jsou odznaky. Za prodávání (vnucování vašeho zboží jiným lidem), prodávání u pokladny, doplňování zboží, nebo některá z výrob. Nyní simové mohou sami vyrábět hračky, květiny nebo roboty, aby je mohli prodat. Prodávat můžete také jídlo - pokud si pořídíte restauraci. Tyto odznaky mají tři kategorie. Bronzový, stříbrný a zlatý. Pokud má některý z vašich zaměstnanců mnoho těchto odznaků, můžete jej povýšit na vedoucího. Takového simíka můžete ovládat, jako kdyby patřil do rodiny.

Pokud se rozhodnete, že prozatím podnikat nebudete, můžete jezdit do města Modřany a stavit se například v kosmetickém salónu, dobré restauraci, nebo třeba ve fitness centru. Zde budete spíše platit za délku vašeho pobytu na pozemku.

Jestliže si zde sim najde novou známost, může ji pozvat k sobě domů, kde se určitě pobaví s některou ručně vyrobenou hračkou, pokochají se krásnou květinou, projdou zamykatelnými dveřmi a mohou se sblížit, třeba ve výtahu. Ale pozor! Může se objevit obava "Zřítit se ve výtahu".

Můžete si vybrat ze dvou hlavních možností podnikání. Klasický obchod, kde něco prodáváte. To se dále člení na: Reality - obchody na obecních pozemcích (může jich být i několik a vytvoří tak celý řetězec), a Podnik neboli domácí podnikání. Ta druhá možnost je, že budete vybírat poplatky za dobu, kterou simíci stráví na vašem pozemku. Opět můžete podnikat v Realitách nebo Podniku.
 
 

Reklama