Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiThe sims 2 univerzita

The sims 2 Univerzita-info

8. srpna 2008 v 11:07 | Týna
Tento první datadisk zavede vaše simíky na vysokou školu. Vaši simové, kteří budou ve věku teenagera, odjedou na vysokou školu a právě nyní zestárnou na Mladé-dospělé, novou věkovou kategorii, kterou přináší Univerzita.

Stačí si vybrat univerzitu, poslat na ni nějaké simíky a potom jen studovat. Vyberete si, který z 11 oborů váš sim bude chtít studovat a poté už jenom plní úkoly, t iskne peníze, falšuje známky anebo běhá po kolejích nahý.

Simík, který vystudoval vysokou školu, má na výběr z více zaměstnání než simík, který na vysoké škole nebyl.

Na vysoké škole je důležitá atletika. Uspořádejte tedy sportovní večírek a poté uspořádejte zápas. Nechte simíka nadšeně fandit jeho favoritovi, nebo se sám může účastnit zápasu.

Na vysoké škole nebydlí celé rodiny, a proto, když bydlí několik simů pohromadě ve vlastním domě, se nejmenuje dům podle rodiny, ale má to nový název Domácnost. Do domácnosti nastěhujete třeba simíky z celého sousedství.

Simíci mají od tohoto datadisku celoživotní přání. Podíváte se na něj tak, že dlouze kliknete na simíkovu aspiraci. Pokud splníte simíkovo celoživotní přání, bude mít až do konce života platinovou aspiraci. Příklad celoživotních přání: Dosáhnou vrcholu kariéry, chodit s např. 5 simíky najednou, oslavit zlatou svatbu, provdat 6 dětí atd.

Další novinkou je vliv. Vlivem dokáže simík někoho přimět, aby něco dělal. Třeba políbil jiného simíka, dal do fontány mýdlo, uklidil celý dům, udělat za někoho úkol, semestrální práci atd. Vliv získáte plněním přání, které jsou v modrém rámečku.

Pokud se simík fláká a nic nedělá, ani úkoly, ani nechodí na přednášky a ani nemá poměr s učitelem, je možné, že bude podmínečně vyloučen. Když nesplní ani podruhé semestr, tak ho vyloučí, on se vrátí do sousedství a už z něj bude dospělý.
 
 

Reklama