Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiThe Sims 2 vánoce

The sims 2 Vánoce-info.

8. srpna 2008 v 17:01 | webmaster:Týna
Pohltila vás vánoční atmosféra a chtěli bys jste ji zažít i se svými Simíky? Tak to je tento balíček určen právě pro vás!

Vánoce a Silvestr v jednom
Minidatadisk vánoční svátky vašim Simíkům umožní prožívat opravdové Vánoce. Simové si můžou upéct cukroví, pořídit stromeček a… naladit vánoční pohodu. Ale nejen to! Nemusíte v The Sims2 slavit jen Vánoce ale i Silvestr! Zapalte prskavky a očekávejte nový rok!

Nové objekty
Tento balíček se může pyšnit zase jako u ostatních minidatdisků várkou nových objektů a oblečení. S pomocí těchto dvou zmiňovaných věcí se vaši Simové můžou na Štědrý den pěkně svátečně vystrojit,(popřípadě se tatínek Sim může převléknout za Santa Clause, když sám nepřijde) a ozdobit si svůj dům podle gusta. Od vánočního stromečku až po mašličky na dveře a punčošky nad krb.

Santa Claus
Když se večer setmí a malá Simátka očekávají příchod jednoho vousatého mužíka, aby jim jako každý rok nadělil pod stromeček vysněné dárky, má to však jeden háček. Pokud chcete, aby Santa Claus přišel, musíte mu nechat večer na stole cukroví. Zda se vám to podaří, je jen na vás.

Shrnutí
Podle mého názoru jsou Veselé vánoce pěkné a patří k jedněm z nejpovedenějších balíčků.
Možná je to tím, že simácká vánoční atmosféra mě, už poněkolikáté, dočista okouzlí… stejně jako ta naše.

Ps.: A ať se Simíci nezapomenou políbit pod jmelím! =oDD
 
 

Reklama