Keck.a...Kristen...Lady_JaNuLá-Á....MichiThe Sims 2 životní příběhy

The sims 2 Životní příběhy-informace.

8. srpna 2008 v 16:35 | webmaster:Týna
The Sims Životní příběhy - Vy rozhodnete, jak se bude jejich život vyvíjet.The Sims Životní příběhy je prvním titulem v nové řadě her pojmenované "The Sims Příběhy". Buďte u všech podstatných životních okamžiků Vašeho Simíka v této lehce ovladatelné a laptop podporující verzi The Sims. V novém poutavém Story módu povedete Vašeho Simíka životní poutí plnou dobrodružství a dramatických situací. Dosažením určitých cílů se Vám odemknou skvělé odměny. V neomezeném Classic módu si vytvoříte Simíky a poté budete sledovat, jak se jim plní životní sny.
  • Prožijte životní příběh Riley při návratu domů, aby začala nový život s novými přáteli, zážitky i nečekanými překvapeními. Bonusový druhý příběh Vám dovolí uspořádat milostný život Vince, který zatím neměl v lásce štěstí.
  • Stvořte své Simíky, vybudujte jim vysněný domov, splňte jejich touhy (nebo zmařte naděje) a sledujte jejich zásadní životní okamžiky.
  • Proveďte Vaše Simíky zásadními životními zkušenostmi, od prvního rande po první zaměstnání, od hledání toho pravého životního partnera po dlouhotrvající soužití.
  • Zvláště navržená k snadnému hraní doma či na cestách, hra podporující laptop obsahuje jednoduché zkratky a automatickou pauzu, která Vám dovolí začít a pozastavit hru při každém otevření a zavření Vašeho laptopu.
Zdroj:thesimspribehy.cz
 
 

Reklama